MENÜ
 A Szegő Gábor Általános Iskola 8.b osztályának weblapja 

 

BÜSZKÉK VAGYUNK RÁJUK!

 

 

Páros kajak 2000 méteren
Kalina Tamás
országos 4. helyezést ért el

A Sportjuniális Tűzharc versenyén
iskolánk csapatai I. és II. helyezést értek el
A csapat tagjai:

Bablakov Zója Lili
Kovács Balázs Bence
Sipeki Márton
Júrás Bálint Péter
Kalina Tamás
Kiss Kenéz

 

 Nemzetközi Atlétikai Versenyen
Kiss Kenéz
II. helyezést ért el
60 m síkfutásban

 

A Hétpróba versenyen 4. osztályos csapatunk
nagyon szépen helytállt.

A csapat tagjai:
Bablakov Zója Lili
Kiss Kenéz
Reyes Markó Akin
Júrás Bálint Péter
Lajtos Márton
Darányi Dénes Koppány

 

 

Megyei Atlétika Diákolimpián
fiú csapatunk I. helyezést ért el
A csapat tagjai:

Kalina Tamás
Lajtos Márton
Kiss Kenéz

Kiss Kenéz egyéni 3. helyezést,
Kalina Tomi egyéni 5. helyezést is elért.

 

 A Mozaik Országos Tanulmányi Versenyen
Bártfai Botond
I. helyezést,
Sipeki Márton
V. helyezést ért el
matematika tantárgyból.

Városi Atlétika Diákolimpián
fiú csapatunk I. helyezést ért el

Kiss Kenéz egyéni I. helyezést,
Kalina Tomi egyéni II. helyezést is elért.

A "Dobd a kosárba" versenyen 4. osztályos csapatunk
II. helyezést ért el.
A csapat tagjai:
Júrás Bálint Péter
Kalina Tamás
Kiss Kenéz

A Bendegúz Akadémia
NyelvÉSZ Anyanyelvi Tanulmányi Versenyén
Sipeki Márton
megyei IV. helyezést ért el.

  

A "RAVASZDIK" csapata a mesevetélkedő
városi fordulójában a IV. helyen végzett.

A csapat tagjai:
Bártfai Botond
Darányi Dénes Koppány
Júrás Bálint Péter
Sipeki Márton

 

 

Mezei futóversenyen
Júrás Bálint
III. helyezést ért el csapatban.



 

 A Művészeti Iskolás Táncversenyen
Bártfai Botond
latin tánc kategóriában VII. helyezést,
Darányi Dénes Koppány
standard tánc kategóriában VI. helyezést,
Kiss Kenéz
latin tánc kategóriában III. helyezést ért el.

 A Zrínyi Ilona Matematikaversenyen
Bártfai Botond
megyei VI. helyezést ért el.

 

 A "Márciusi hét" rajzversenyén
Kiss Ábel
III. helyezést ért el.

 A "Márciusi hét" versmondó versenyén
Kállai Franciska Fanni
Bártfai Botond
és
Bablakov Zója Lili
nagyon szépen szerepelt.

Klenóczki Alexandra
az Országos Szépíró Verseny
iskolai fordulóján I. helyezést, 
a megyei fordulóban
II. helyezést ért el.


Az Országos Szépíró Verseny
iskolai fordulóján
Széles Réka
III. helyezést ért el.



A Mátyás tudósai
megyei matematikaversenyen
Sipeki Márton
II. helyezést ért el.

 A Mátyás tudósai megyei rajzversenyen
Kiss Ábel
V. helyezést ért el.


 

Bendegúz Akadémia
Tudásbajnokságán
Sipeki Márton
az első félévben matematika tantárgyból
arany fokozatú minősítést kapott.


 

Az angol nyelvi mesevetélkedőn a 4.b osztály csapata
I. helyezést ért el.
A csapat tagjai:
Vaszkó Zoltán
Darányi Dénes Koppány
Reyes Marko
Júrás Bálint Péter
Kiss Zoltán
Bártfai Botond

 A Belvárosi Napok keretében megrendezett
Szegő Gábor matematikaversenyen
Sipeki Márton
I. helyezést ért el.


 

A Belvárosi Napok keretében megrendezett
"Szárnyaló gondolatok"
fogalmazási versenyen
Mező Lili
III. helyezést ért el.

 A "Belépés nemcsak tornacipőben"
sportvetélkedőn
iskolánk
3-4. osztályos csapata I. helyezést ért el.
A csapat tagjai:
Kalina Tamás
Kiss Kenéz

 

Bolyai Matematika Csapatverseny
megyei fordulójában
a "Ravaszdik" 
csapata
II. helyezést ért el.

A csapat tagjai:
Bártfai Botond
Kiss Ábel
Sipeki Márton
Darányi Dénes Koppány

Az iskolai szépolvasó versenyen
Kiss Kenéz
III. helyezést ért el


 A J&S Speed Kupa
Nemzetközi Karateversenyen
B. Nagy Roland Kevin
III. helyezést ért el.

  

A Sport XXI. atlétikaversenyen
Kalina Tamás
I. helyezést ért el.

 

A  Szlovákiában megrendezett
Nemzetközi Karateversenyen
B. Nagy Roland Kevin
I. helyezést ért el.

 

 A Tiszaligeti Napok
3-4. osztályos "TŰZHARC" versenyén
iskolánk
fiú csapata I. helyezést ért el.
A csapat tagjai:
Kiss Kenéz
Kalina Tamás
Kovács Balázs Bence

 

 A Tiszaligeti Napok
3-4. osztályos zsinórlabda versenyén
iskolánk
fiú csapata I. helyezést ért el.
A csapat tagjai:
Kalina Tamás
Kiss Kenéz
a 3-4. osztályos "TŰZHARC" versenyen
iskolánk lány csapata  II. helyezést ért el.
A csapat tagja:
Bablakov Zója Lili

 Nemzetközi Atlétikai Versenyen
Kiss Kenéz
II. helyezést ért el
60 m síkfutásban

 

 

 

A 2012 / 2013. tanév eredményei

A Bendegúz Akadémia
Tudásbajnokságán 
Gonda Márton Zoltán
környezetismeret tantárgyból
bronz fokozatú minősítést kapott.

 

 

A "Legyen Ön is információmilliomos" vetélkedőn
a 3. b osztály csapata:
Kiss Ábel, Darányi Dénes Koppány
valamint Ábel anyukája

1. helyezést értek el.

 

 

Az Országos Diákolimpia kenuversenyén
Lajtos Márton és Kalina Tamás
2. helyezést értek el.

  

 

Az Első Országos Könyvmolyképző főigazgatója
Kiss Ábelt
a Könyvmolyok Kiváló Mesterévé fogadta.

 

 

 

A Sportjuniális tájékozódási versenyén
Sipeki Márton
3. helyezést ért el.

 A TEKI-TOTÓ levelezős matematika versenyen
Bártfai Botond és Júrás Bálint Péter
ezüst fokozatú oklevelet kapott.

 

 A Bendegúz Akadémia Tudásbajnokságának
megyei döntőjében
Sipeki Márton
1. helyezést ért el matematikából,
az országos döntőben 14. lett.

 

 

A pályaatlétikai versenyen
Kalina Tamás és Kiss Kenéz
aranyérmes lett.

 

A VII. Megyei Képzőművészeti Vetélkedőn
Kiss Ábel
kimagasló teljesítményt nyújtott, 
és különdíjat kapott.

  

 

 A Széchenyi KosárKupán
iskolánk csapata III. helyezést ért el.
A csapat tagjai:
Kalina Tamás
Kiss Kenéz

 

 


A "RAVASZDIK" csapata a mesevetélkedő
megyei fordulójában az 5. helyen végzett.

A csapat tagjai:
Sipeki Márton
Darányi Dénes Koppány
Júrás Bálint Péter

Bártfai Botond

 

 

A Bendegúz Akadémia
NyelvÉSZ Anyanyelvi Tanulmányi Versenyén
Kiss Ábel
megyei 4. helyezést ért el.

 

 A Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen
Bártfai Botond
megyei 3. helyezést, országos 77. helyezést ért el.

 

 

A "Dobd a kosárba!" programon
iskolánk 3. osztályos csapata
városi 1. helyezést és megyei 3 helyezést ért el.

A csapat tagjai:
Kiss Kenéz
Kalina Tamás

 

 

Az "Írj, olvass, rajzolj!" könyvtári pályázaton versírás kategóriában
Bártfai Botond
3. helyezést ért el.

 

 A megyei helyesíróversenyen
Júrás Bálint Péter
kimagasló teljesítményt nyújtott.

 A Kyokushin karate Diákolimpia
országos elődöntőjében
B. Nagy Roland Kevin
2. helyezést ért el.



A "RAVASZDIK" csapata a mesevetélkedő
városi fordulójában a II. helyen végzett.

A csapat tagjai:
Sipeki Márton
Júrás Bálint Péter

Darányi Dénes Koppány
Bártfai Botond

 

Az "Írj, olvass, rajzolj!" könyvtári pályázaton könyvajánló kategóriában
Darányi Dénes Koppány
2. helyezést ért el.

 

A Művészeti Iskolás Táncversenyen
Kiss Kenéz párjával, Cserháti Szilviával
5. helyen végzett.

 

A Bendegúz Akadémia
Tudásbajnokságán 
Sipeki Márton
az első félévben
matematika tantárgyból
arany fokozatú minősítést kapott.

 

A Bendegúz Akadémia
Tudásbajnokságán 
Gonda Márton Zoltán
az első félévben
környezetismeret tantárgyból
bronz fokozatú minősítést kapott.

 

A Kőrösi Kupa tűzharc versenyén
iskolánk 3. osztályos csapata
1. helyezést ért el.

A csapat tagjai:
Bablakov Zója Lili
Kalina Tamás
Kiss Kenéz

Sipeki Márton

 

A Mátyás tudósai
megyei matematika versenyen
Sipeki Márton
4. helyezést ért el.

 

A Regionális Terematlétika Versenyen
iskolánk alsós csapata I. helyezést ért el.
A csapat tagjai:
Kalina Tamás
Kiss Kenéz

 

A Városi Atlétika Versenyen elért eredmények:

Kiss Kenéz
60 méteres síkfutás I. hely
medicinlabda dobás I. hely 

Kalina Tomi:
600 méteres síkfutás I. hely
medicinlabda dobás II. hely

Reyes Markó
távolugrás III. hely

 

A "Belépés nem csak tornacipőben" városi sportvetélkedőn
iskolánk alsós csapata I. helyezést ért el.
A csapat tagjai:
Kalina Tamás
Kiss Kenéz

 

Tiszaligeti Napok

A kerékpáros ügyességi csapatversenyben
iskolánk alsós csapata I. helyezést ért el.
A csapat tagja:
Kiss Kenéz

A 3-4. osztályos "TŰZHARC" versenyen
iskolánk
fiú csapata II. helyezést ért el.
A csapat tagjai:
Kiss Kenéz
Kalina Tamás

3-4. osztályos fiú labdarúgásban iskolánk csapata III. helyezést ért el.
A csapat tagja:
Sipeki Márton

 

 

A 2012 / 2013. tanév eredményei

A Bendegúz Akadémia
levelezős matematika versenyén
Sipeki Márton
arany fokozatú minősítést kapott.

 

 

A Sport Juniális "TŰZHARC" versenyén iskolánk
2. osztályos csapatai I. és II. helyezést értek el.

A csapatok tagjai:
Kiss Kenéz
Kalina Tamás
Júrás Bálint Péter
Darányi Dénes Koppány
Kiss Ábel
Sipeki Márton
Kovács Balázs Bence

 

A TEKI-TOTÓ levelezős matematika versenyen

Arany fokozatú oklevelet kapott:
Kiss Ábel
Júrás Bálint Péter

Sipeki Márton

Ezüst fokozatú oklevelet kapott:
Darányi Dénes Koppány

 

 Ádám Jenő Zeneiskola, Alapfokú Művészeti Iskola
Zongora Négykezes versenyén
Mező Lili
1. helyezést ért el.

 

A Mozaik Országos Tanulmányi Versenyen
Sipeki Márton
1. helyezést ért el
matematika tantárgyból.

 
A városi sportvetélkedőn
iskolánk 2. osztályos csapata
2. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Kalina Tamás és Kiss Kenéz

 

 Széchenyi Körúti Általános Iskola, Sportiskola
és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
által szervezett
város és vonzáskörzete matematika versenyen
Sipeki Márton
2. helyezést ért el.

 

A Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen
nagyon szép eredmények születtek

 

Országos helyezés

Megyei helyezés

Városi
helyezés

Bártfai Botond

54.

3.

1.

Sipeki Márton

269.

13.

3.

Kiss Ábel

370.

14.

4.

Vaszkó Zoltán

520.

18.

6.

Júrás Bálint Péter

676.

26.

10.

Darányi Dénes Koppány

839.

30.

11.

Kiss Zoltán

3358.

116.

36.

 


A mesevetélkedő első két iskolai fordulóját megnyerve
az első helyen jutott tovább
a "RAVASZDIK" csapata a III. fordulóba.
 

A III. fordulóban a 2. helyen végeztek, így tovább jutottak a városi fordulóba.

A városi fordulóban I. helyen végeztek.

A csapat tagjai:
Bártfai Botond
Darányi Dénes Koppány
Sipeki Márton
Júrás Bálint Péter

 

 A Farsangi Fedettpályás atlétikaversenyen
Kalina Tamás
súlylökésben, magasugrásban és 600 m futásban
1 helyezést ért el.


Kiss Kenéz
súlylökésben 2. lett.
A harmadikosok között
60 m futásban és távolugrásban egyaránt
2. helyezést ért el.



A Bendegúz Akadémia
matematika versenyén
az első félévben
Sipeki Márton
arany fokozatú minősítést kapott.

  

Sipeki Márton
50 m hátúszásban
5. helyezést, 

Gonda Márton
50 m gyorsúszásban
5. helyezést ért el.

 

A városi fedettpályás atlétikaversenyen
Kiss Kenéz
60 m futásban és távolugrásban
1. helyezést ért el.

Kalina Tamás
magasugrásban 1. lett,
távolugrásban és 600 m futásban 3. helyezést ért el.

 

A Kistérségi Diákolimpia futóversenyén
B. Nagy Roland
3. helyzést ért el.

 

A Felsőtárkányban megrendezett tájfutó versenyen
Kiss Bence
25 perc alatt teljesítette a 2,5 km-es távot.

 

A Mezei Futóversenyen a 2. osztályos fiúk és lányok csapata egyaránt 1. helyezést ért el.
A csapat tagjai:
Kalina Tamás
Júrás Bálint Péter.

 

A Tiszaligeti Napok "TŰZHARC" versenyén iskolánk
2. osztályos csapata I. helyezést ért el.

A csapat tagjai:
Sipeki Márton
Kiss Ábel
Kovács Balázs Bence
Kiss Kenéz
Kalina Tamás

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hírek

  •  

      

     

     

     

  •  

    Az ebédbefizetés időpontjai:

     

    2018. december havi díjak befizetése 

     

    2019. január 21. (hétfő)
    700 - 1630

    2019. január 22. (kedd)
    700 - 1630

     

    Pótbefizetés

    2019. január 29. (kedd)

    700 - 1400

     

     

     

     

    2019. január havi díjak befizetése 

     

    2019. február 18. (hétfő)
    700 - 1630

    2019. február 19. (kedd)
    700 - 1630

     

    Pótbefizetés

    2019. február 26. (kedd)

    700 - 1400

     

     

     

    2019. február havi díjak befizetése 

     

    2019. március 18. (hétfő)
    700 - 1630

    2019. március 19. (kedd)
    700 - 1630

     

    Pótbefizetés

    2019. március 26. (kedd)

    700 - 1400

     

     

     

    2019. március havi díjak befizetése 

     

    2019. április 15. (hétfő)
    700 - 1630

    2019. április 16. (kedd)
    700 - 1630

     

    Pótbefizetés

    2019. április 25. (kedd)

    700 - 1400

     

     

     

    2019. április havi díjak befizetése 

     

    2019. május 20. (hétfő)
    700 - 1630

    2019. május 21. (kedd)
    700 - 1630

     

    Pótbefizetés

    2019. május 28. (kedd)

    700 - 1400

     

     

     

    2019. május-június havi díjak befizetése 

     

    2019. június 5. (szerda)
    700 - 1630

    2019. júnuis 6. (csütörtök)
    700 - 1630

     

    Pótbefizetés

    2019. június 12. (kedd)

    700 - 1400

     

     

  • OSZTÁLYKASSZA

     K&H Bank

    10403088-71515553-57501008 

     
    Kérjük, hogyha befizettek vagy átutaltok, a közleménybe írjátok be a gyermeketek nevét!

     

     

     

     

     

  • .

    Gyermekünkért, Iskolánkért Alapítvány

    Adószám: 19222370-1-16
    Számlaszám: 10300002-45413449-70073285

     

     

Asztali nézet